Najczęściej czytane

Hip Hop vs Współczesny


Sarna Natalia Kladziwa - przyczajony tygrys, ukryty smok, dzikuska czy też cyborg - tak o niej mówią, bo to wulkan energii.

 

 

Sarna Natalia Kladziwa - przyczajony tygrys, ukryty smok, dzikuska czy też cyborg - tak o niej mówią, bo to wulkan energii. Nie wie jak to jest nie tańczyć, bo nie potrafi przestać. Nigdy nie zwątpiła w to, że taniec jest dla niej właściwą drogą. Wszechstronność, poszukiwanie, eksperymentowanie, otwartość, wrażliwość i upór- te słowa świetnie do niej pasują. Swoją pasją zaraża innych na zajęciach od ośmiu lat.

 

Macie okazje przyjść na wyjątkowe zajęcia prowadzone przez: Sarna Natalia Kladziwa! To prawdziwa gratka dla osób, które już tańczą. Obie opcje trwać będą 1,5 h. Poziom Open.

 

ZAJĘCIA:

25.05 | 15:30-17:00 | Taniec Współczesny

26.05 | 15:30-17:00 | Hip Hop

 

CENNIK:

1 lekcja: 30zł

Wejścia możliwe są również z kart sportowych typu: MultiSport Plus, FitProfi i OkSystem.

 

WAŻNE:

Adres: ul. Zachodnia 85.

Zapisy: Zapisu na zajęcia można dokonać w recepcji Urban Dance Zone - Szkoła Tańca w Łodzi, ul. Zachodnia 85 , pod numerem tel. 695-385-254 (w godzinach pracy szkoły) lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Obowiązkowo należy podać: imię, nazwisko i numer telefonu każdego uczestnika.

 

Liczba miejsc na zajęciach ograniczona!