Najczęściej czytane

Grafik


Legenda:

Poziomy:

- Początkujący (P1, P2, P3), Średni (S1, S2, S3) i Zaawansowany (Z1, Z2, Z3) - każdy z nich np. P1, trwa zazwyczaj trzy miesiące i obejmuje 12 zajęć raz w tygodniu (lub 24 zajęcia w systemie intensywnym: dwa razy w tygodniu).

- Master Class, najwyższy poziom zaawansowania, nieograniczony czasowo.

- Poziom Open - oznacza, że zajęcia są otwarte dla wszystkich, niezależnie od poziomu umiejętności.

Status kursu:

- Nabór - prowadzone są zapisy do kursu, który ma dopiero wystartować

- Dołącz - kurs, który już ruszył ale z powodzeniem można do niego dołączyć

- Kurs trwa - kurs który już ruszył, a dołączenie do niego wymaga osobistego lub telefonicznego potwierdzenia w Recepcji czy można dołączyć.

Kursy Premium są to kursy specjalne - prowadzone przez wyjątkowych instruktorów z innych miast - oznaczone są gwiazdką .

 

 

Aktualizacja grafiku, odbywa się na koniec każdego dnia

Dodatkowe kryteria wyszukiwania:

poniedziałek
16:00-17:00 NOWOCZESNY 7-12 lat Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Natalia
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 SEXY DANCE
Sandra Wójt
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 TWERK
Roksana Pakos
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 VIDEOCLIP DANCE
Kasia
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Natalia Kladziwa
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 K-POP DANCE
Alena Tapyryk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
18:05-19:05 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
Średni S2Dołącz
nr zaj.10/12
18:05-19:05 HIGH HEELS High Heels Technika.
Sandra Wójt
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 TWERK
Roksana Pakos
Średni S1Dołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 K-POP DANCE
Alena Tapyryk
OpenDołącz
nr zaj.2/12
18:05-19:05 BALET
Natalia Kladziwa
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
18:05-19:05 GIRLS SENSATION Zajęcia dwugodzinne.
Kasia
Średni S2Dołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 HIGH HEELS
Sandra Wójt
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 SALSA LOS ANGELES
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 DANCEHALL Afro & Dancehall
Darek Wasiak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 LATIN SOLO  START ZAJĘĆ 28 listopada!
Paweł Sobieraj
Początkujący P1Zbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
19:10-20:10 KIZOMBA Grupa zamknięta.
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
MasterclassKurs trwa
19:10-20:10 GIRLS SENSATION Zajęcia dwugodzinne.
Kasia
Średni S2Dołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 SALSA KUBAŃSKA
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
Początkujący P1Kurs trwa
nr zaj.12/12
20:15-21:15 KIZOMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
Zaawansowany Z2Dołącz
20:15-21:15 REGGAETON
Ola
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 SALSA SOLO  Formacja Salsa Solo.
Kamelia Vasilieva
Średni S1Kurs trwa
20:15-21:15 TANIEC TOWARZYSKI
Paweł Sobieraj
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
20:15-21:20 COMMERCIAL DANCE
Viktoriia Paliichuk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
21:20-22:20 SEXY DANCE
Viktoriia Paliichuk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 RUEDA DE CASINO
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
21:20-22:20 KIZOMBA Kizomba Practice.
OpenKurs trwa
21:20-22:20 MAMBO SOLO
Kamelia Vasilieva
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Sobieraj
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.6/8
21:20-22:20 SEMBA
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
Średni S1Dołącz
nr zaj.2/12
 
wtorek
15:00-16:00 BREAKING
Kuba Maciak
OpenDołącz
16:00-17:00 BREAKING
Kuba Maciak
OpenDołącz
17:00-18:00 HIP HOP
Seweryn Obałka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 DANCEHALL Dancehall Female.
Magda Mieczkowska
Zaawansowany Z2Dołącz
nr zaj.11/12
17:00-18:00 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team 2.0 Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i piątki.
Kacper Grubin
Średni S1Kurs trwa
17:00-18:00 TANIEC BRZUCHA
Anna Arnaut
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 BREAKING
Kuba Maciak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 HIP HOP Formacja Flavourki- Hip Hop 14-18 lat. Grupa zamknięta Zajęcia dwugodzinne.
Seweryn Obałka
Średni S1Kurs trwa
18:05-19:05 SEXY DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 RUEDA DE CASINO
Angel Yuniel Cardena Diaz
Początkujący P1Kurs trwa
nr zaj.4/12
18:05-19:05 DANCEHALL Dancehall Female.
Magda Mieczkowska
Średni S2Dołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 LATIN SOLO
Kacper Grubin
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.6/12
18:05-19:05 TANIEC WSPÓŁCZESNY
Iryna Polishchuk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
19:10-20:10 HIP HOP Formacja Flavourki Hip Hop 14-18 lat. Zajęcia dwugodzinne. Grupa zamknięta
Seweryn Obałka
Średni S1Kurs trwa
19:10-20:10 HIGH HEELS
Viktoriia Paliichuk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz
Początkujący P1Kurs trwa
nr zaj.4/12
19:10-20:10 DANCEHALL Dancehall Female Basic.
Magda Mieczkowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
Zaawansowany Z1Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 SALSA SOLO
Kacper Grubin
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
20:15-21:15 HIGH HEELS High Heels Technika.
Viktoriia Paliichuk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 HIP HOP Hip Hop Choreo Project.
Darek Wasiak
OpenDołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 REGGAETON  Formacja Urban Flow.
Jonal Adrian Escobar Paez
Średni S1Kurs trwa
20:15-21:15 CUBAN LADIES STYLING
Karolina Krych
Średni S2Dołącz
20:15-21:15 TANIEC TOWARZYSKI
Kacper Grubin
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
20:15-21:15 CUBAN FIT
Angel Yuniel Cardena Diaz
Początkujący P1Kurs trwa
nr zaj.4/12
21:20-22:20 HIGH HEELS Formacja Pro group by Viktoriia Paliichuk. Grupa zamknięta.
Viktoriia Paliichuk
Zaawansowany Z1Dołącz
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 STRETCHING
Kuba Maciak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.7/12
21:20-22:20 FORRO
Łukasz Postek
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.4/12
 
środa
16:00-17:00 NOWOCZESNY 7-12 lat Taniec Nowoczesny 7 -12 lat. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i środy.
Natalia Ziółkowska
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 HIP HOP Hip Hop Choreo Polskie Rapsy.
Oliwia Bierkowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
17:00-18:00 HIGH HEELS High Heels Floorwork.
Sandra Wójt
OpenDołącz
17:00-18:00 TWERK
Roksana Pakos
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
17:00-18:00 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
Średni S1Dołącz
17:00-18:00 TANIEC BRZUCHA
Aga Kostecka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
17:00-18:00 MODERN JAZZ
Natalia Kladziwa
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA Brakuje Panów!
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
Średni S1Kurs trwa
18:05-19:05 HIGH HEELS Formacja Flawless. Grupa zamknięta.
Sandra Wójt
MasterclassKurs trwa
18:05-19:05 SEXY DANCE
Roksana Pakos
Początkujący P1Kurs trwa
nr zaj.9/12
18:05-19:05 LATIN SOLO
Paweł Sobieraj
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Michał Andryszczak, Anna Korban
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.11/12
18:05-19:05 WAACKING
Paulina Jarzębowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
Początkujący P3Kurs trwa
19:10-20:10 HIGH HEELS Formacja Flawless. Grupa zamknięta.
Sandra Wójt
MasterclassKurs trwa
19:10-20:10 SEXY DANCE
Roksana Pakos
Średni S1Dołącz
nr zaj.10/12
19:10-20:10 SALSA SOLO
Agnieszka Sadowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Michał Andryszczak, Anna Korban
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 HOUSE Zajęcia dwugodzinne.
Maks Hać
Początkujący P1Dołącz
20:15-21:15 RUEDA DE CASINO
Marek Janczyk, Agnieszka Sadowska
OpenDołącz
20:15-21:15 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
20:15-21:15 HUSTLE Zajęcia dwugodzinne.
Mateusz Kido
Początkujący P3Dołącz
nr zaj.1/12
20:15-21:15 HOUSE Zajęcia dwugodzinne.
Maks Hać
Początkujący P1Dołącz
20:15-21:15 SAMBA DISCO
Paweł Błaszczyk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
20:15-21:15 TANGO ARGENTINO  Uwaga! Brakuje Panów!
Michał Lotka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA UWAGA! Zapisy na zajęcia wyłącznie w parach. Grupa zamknięta.
Agnieszka Sadowska, Marek Janczyk
Średni S2Kurs trwa
nr zaj.8/12
21:20-22:20 HIP HOP Hip Hop 30+.
Seweryn Obałka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
21:20-22:20 HUSTLE Zajęcia dwugodzinne.
Mateusz Kido
Początkujący P3Dołącz
nr zaj.2/12
21:20-22:20 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR UWAGA! START ZAJĘĆ 30 listopada!
Michał Lotka
Początkujący P1Zbieramy zapisy!
nr zaj.1/8
21:20-22:20 ROCK & ROLL Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środy i piątki.
Paweł Błaszczyk
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.5/12
 
czwartek
17:00-18:00 DANCEHALL Dancehall Steps
Magda Mieczkowska
OpenDołącz
17:00-18:00 LATIN SOLO
Ewa Rezner
Średni S1Dołącz
17:00-18:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
Średni S1Dołącz
17:00-18:00 BACHATA LADIES STYLING
Anna Korban
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.7/12
17:00-18:00 SHUFFLE DANCE
Jacek Szufla Bednarek
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 DANCEHALL Dancehall Choreo
Magda Mieczkowska
Średni S2Dołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 LATIN SOLO  Video Project.
Ewa Rezner
Średni S1Dołącz
nr zaj.6/12
18:05-19:05 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Anna Korban, Michał Andryszczak
Średni S1Dołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 TANIEC BRZUCHA Grupa zamknięta.
Aga Kostecka
Średni S2Kurs trwa
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA
Angel Yuniel Cardena Diaz, Kalina Paszyńska
Zaawansowany Z1Kurs trwa
19:10-20:10 REGGAETON
Karolina Krych
Średni S2Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 LATIN SOLO
Ewa Rezner
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
19:10-20:10 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Michał Andryszczak, Anna Korban
Średni S1Dołącz
nr zaj.2/12
19:10-20:10 TANIEC WSPÓŁCZESNY Taniec Współczesny z elementami akrobatyki.
Daria Resztak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
19:10-20:10 CHA-CHA
Kacper Grubin
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 RUEDA DE CASINO  Dla osób, które znają podstawy Salsy Kubańskiej!
Angel Yuniel Cardena Diaz
Średni S1Kurs trwa
20:15-21:15 REGGAETON
Karolina Krych
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
20:15-21:15 KIZOMBA Zajęcia dwugodzinne.
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
Średni S1Dołącz
20:15-21:15 POPPING
Karolina Gunera
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.2/12
20:15-21:15 ROCK & ROLL
Kacper Grubin, Katarzyna Marczyk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.7/12
20:15-21:15 MODERN JAZZ
Daria Resztak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
21:20-22:20 HIGH HEELS Formacja Pro group by Viktoriia Paliichuk. Grupa zamknięta.
Viktoriia Paliichuk
Zaawansowany Z1Dołącz
21:20-22:20 KIZOMBA Zajęcia dwugodzinne.
Michał Andryszczak, Magda Kosiorek
Średni S1Dołącz
21:20-22:20 TANIEC TOWARZYSKI
Kacper Grubin, Katarzyna Marczyk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.6/12
21:20-22:20 STRETCHING
Karolina Gunera
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.3/12
 
piątek
16:00-17:00 K-POP DANCE K-POP FORMACJA. Zajęcia dwugodzinne.
Alena Tapyryk
Średni S2Kurs trwa
nr zaj.3/12
17:00-18:00 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.10/12
17:00-18:00 TWERK
Roksana Pakos
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
17:00-18:00 LATIN SOLO  Formacja Gruby Team 2.0 Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: wtorki i piątki.
Kacper Grubin
Średni S1Dołącz
17:00-18:00 COMMERCIAL DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
17:00-18:00 STREET DANCE Street Dance Choreo.
Patrycja Pilcicka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
17:00-18:00 K-POP DANCE K-POP FORMACJA. Zajęcia dwugodzinne
Alena Tapyryk
Średni S2Kurs trwa
nr zaj.4/12
18:05-19:05 HIP HOP Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: poniedziałki i piątki.
Darek Wasiak
Średni S2Dołącz
nr zaj.9/12
18:05-19:05 TWERK
Roksana Pakos
Średni S1Dołącz
nr zaj.7/12
18:05-19:05 SALSA SUELTA - SOLO!
Angel Yuniel Cardena Diaz
OpenDołącz
18:05-19:05 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
18:05-19:05 SALSA SOLO
Kacper Grubin
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.4/12
18:05-19:05 K-POP DANCE K-POP wiek 18+
Alena Tapyryk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
19:10-20:10 SALSA KUBAŃSKA UWAGA! BRAKUJE PARTNERÓW!
Angel Yuniel Cardena Diaz
Zaawansowany Z1Dołącz
19:10-20:10 DANCEHALL Afro & Dancehall
Darek Wasiak
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
19:10-20:10 TWERK Grupa zamknięta! Video Project.
Roksana Pakos
Średni S1Kurs trwa
nr zaj.7/12
19:10-20:10 KIZOMBA
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
Średni S3Dołącz
nr zaj.1/12
19:10-20:10 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
Średni S1Dołącz
nr zaj.10/12
19:10-20:10 HUSTLE Zajęcia dwugodzinne.
Kuba Maciak
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.9/12
20:15-21:15 HIGH HEELS High Heels Technika. UWAGA! START ZAJĘĆ 2 grudnia!
Oliwia Ledzion
Początkujący P1Zbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
20:15-21:15 SEXY DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.6/12
20:15-21:15 KIZOMBA Zajęcia dwugodzinne.
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
Początkujący P3Kurs trwa
nr zaj.3/12
20:15-21:15 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Sylwia Mizera, Bartek Bruś
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.3/12
20:15-21:15 HUSTLE Zajęcia dwugodzinne.
Kuba Maciak
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.10/12
20:15-21:15 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Paweł Błaszczyk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.8/12
21:20-22:20 SALSA KUBAŃSKA Salsa Practice.
Angel Yuniel Cardena Diaz
OpenKurs trwa
21:20-22:20 HIGH HEELS High Heels Choreo. UWAGA! START ZAJĘĆ 2 grudnia!
Oliwia Ledzion
Początkujący P1Zbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
21:20-22:20 KIZOMBA Zajęcia dwugodzinne.
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
Początkujący P3Kurs trwa
nr zaj.4/12
21:20-22:20 BACHATA SENSUAL Zajęcia dwugodzinne.
Sylwia Mizera, Bartek Bruś
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.4/12
21:20-22:20 BACHATA DOMINICANA
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
21:20-22:20 ROCK & ROLL Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu: środy i piątki.
Paweł Błaszczyk
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.6/12
 
sobota
11:00-12:00 HIP HOP HIP HOP 7-12 lat.
Natalia Ziółkowska
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
11:00-12:00 STREET DANCE 12-15 lat
Patrycja Pilcicka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
11:00-12:00 ESTRADOWY 8-12 lat
Alena Tapyryk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
12:15-13:15 HIGH HEELS Formacja Flawless. Grupa zamknięta.
Sandra Wójt
MasterclassKurs trwa
12:15-13:15 HIP HOP 12-15 lat
Patrycja Pilcicka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.10/12
12:15-13:15 K-POP DANCE KPOP 9-15 LAT
Alena Tapyryk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.11/12
13:30-14:30 HIGH HEELS Formacja Flawless. Grupa zamknięta.
Sandra Wójt
MasterclassKurs trwa
13:30-14:30 DANCEHALL Zajęcia dwugodzinne.
Patrycja Pilcicka
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.5/12
13:30-14:30 TANIEC BRZUCHA START ZAJĘĆ 3 grudnia!
Aga Kostecka
Początkujący P1Zbieramy zapisy!
nr zaj.1/12
13:30-14:30 K-POP DANCE K-POP wiek 16+
Alena Tapyryk
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.12/12
14:45-15:45 HIGH HEELS
Sandra Wójt
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.3/12
14:45-15:45 DANCEHALL Zajęcia dwugodzinne.
Patrycja Pilcicka
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.6/12
14:45-15:45 TANIEC BRZUCHA Formacja Shik Shak Shimmy.
Aga Kostecka
Średni S1Kurs trwa
nr zaj.10/12
14:45-15:45 K-POP DANCE K-POP wiek 13+
Alena Tapyryk
OpenDołącz
16:00-17:00 SALSA SOLO
Aga Kostecka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
21:30-22:30 KIZOMBA
Magda Kosiorek, Michał Andryszczak
OpenZbieramy zapisy!
21:30-22:30 BACHATA SENSUAL
Sylwia Mizera, Bartek Bruś
OpenZbieramy zapisy!
 
niedziela
17:00-18:00 TANIEC BRZUCHA Formacja Belly Dance
Anna Arnaut
Średni S1Kurs trwa
nr zaj.12/12
17:00-18:00 SAMBA DISCO
Michał Andryszczak
OpenKurs trwa
18:05-19:05 SALSA LOS ANGELES
Kamelia Vasilieva, Michał Andryszczak
Początkujący P2Dołącz
nr zaj.1/12
18:05-19:05 COMMERCIAL DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
18:05-19:05 TANIEC UŻYTKOWY DLA PAR
Michał Lotka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/8
18:05-19:05 TANIEC BRZUCHA Formacja Belly Dance
Anna Arnaut
Średni S2Kurs trwa
nr zaj.1/12
19:10-20:10 REGGAETON
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 BACHATA SENSUAL
Michał Andryszczak, Kamelia Vasilieva
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.5/12
19:10-20:10 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.9/12
20:15-21:15 SEXY DANCE
Jonal Adrian Escobar Paez
Początkujący P1Dołącz
nr zaj.4/12
20:15-21:15 TANGO ARGENTINO
Michał Lotka
Średni S1Dołącz